10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje EC 611 G

Енергетска класа: A  
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm
Употреблив волумен на рерната: 65 l
Најголема употреблива површина за печење (SiperSize)
Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
Стаклокерамичка плоча
Клуб Цена
18996 ден. 20999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174330 Категории: ,