• 462
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен шпорет gorenje E6121WD

Електрични плочи за готвење 4
Конвенционална рерна – 65 Литри
Чистење со AquaClean функција
Длабока емајлирана тава
SilverMatte емајл
Енергетска класа: А
Бучност: 33 dB(A)
Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

Клуб Цена
15990 ден. 18999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158620 Категории: ,