• асдас
18% попуст

Електричен шпорет Favorit EC 640 WWF

Димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm
Димензии на внатрешност на рерна: В/Ш/Д 35,2x45x41,3cm
Капак на шпорет
Плоча со 4 рингли за готвење (1x145mm, 1x145mm експрес, 1x180mm, 1x180mm експрес)
3Д бел панел
Волумен на рерна: 56 L
Управувачка табла со 6 склопки
6 позиции на контролни склопки
Турбо вентилатор
2 длабоки тепсии за рерна
Решетка во рерна
Светилка во рерна
Енергетска класа: А
Долен грејач: 1100 W
Горен грејач: 1200 W

Клуб Цена
11493 ден. 13999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 034148 Категорија: