5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен млин за грозје со пумпа

Димензии:104x55x90cm
Вид:електричен со пумпа
Капацитет:3t/h

Клуб Цена
54102 ден. 56950 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183934 Категории: ,