5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен култиватор MP-ET04

Напон 230V/50Hz
Moќност 1000W
Работна ширина 365mm
Брзина 430/min
Макс. длабочина 200mm
Класа на заштита II / IPX4

Клуб Цена
5406 ден. 5690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство