15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен Култиватор MP-ET04

Напон:230V/50Hz
Moќност:1000W
Работна ширина:365mm
Брзина:430/min
Макс. длабочина:200mm

Клуб Цена
4666 ден. 5490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство