11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен конвектор Atlantic 2500W

Atlantic F117 design 2.500W
Панелна греалка Конвектор со електронски термостат
Боја Бела
Димензии (Ш x В): 902 x 451 мм

Клуб Цена
4699 ден. 5299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство