• Preset slike za sajt
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Електричен бојлер ARISTON PRO1 R 80V 2K

Капацитет на резервоарот за вода (L): 80 L
Поставување: Вертикално
Напон: 220V
Моќност: 2000W
Меѓународна заштита (IP): IPX4
Максимален притисок (Бар): 8 бари
Максимална температура (* C): 80 ° C
Поврзување (“): 1/2
Затворен / отворен: затворен
Бренд: Аристон
Големина: 76x43x48
Притисок: 8 бари
Максимална температура на течноста: 80 ° C
Флексибилно поврзување со цевки: 1/2 ”
Енергетска класа: В.

Клуб Цена
7891 ден. 8490 ден.

Нема на залиха

SKU: 196193 Категории: ,