5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Елект. Аголна Брусалка Makita 9558 HNRG

Моќност 840 W
Дијаметар на дискот 125 mm
11000 вртежи во минута
Макс. длабочина на одвојување 33 mm
Должина 271 mm
Ширина 140 mm
Висина 106 mm
Димензии (Д x Ш x В) 271 x 140 x 106 mm
Тежина 2,1 kg

Клуб Цена
5604 ден. 5899 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство