5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Елек.батерија Tons високомонтажна

Материјал: пластика, метал
Високомонтажна со долг врат
Брзо загревање на вода
Притисок: 220-240 V/50 Hz
Моќност: 3 KW
Притисок на вода: 0,04 до 0,5 MPa
Проток на топла вода: 2-2,5 l/min.
Температура на водата: 30-60°С
Електричен кабел: 1,2m

Клуб Цена
1758 ден. 1850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167775 Категории: ,