• 172192

Ел.Пневмат. Чекан 800W D25133K

DEWALT
Влезна моќност 800W
Ударна енергија 2.6Ј
Број на вртежи 0-1500rpm
Удари во минута 0-5500bpm
Макс. дупчење во бетон 26mm
Макс. дупчење со круна 50mm
Прифат на стезна глава SDS+
Тежина 2.6Kg
Должина 335mm
Висина 210mm

13990 ден.

На залиха

SKU: 172192 Категорија: