• 191908
  • 191908 2
  • 191908 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек Intex 64103 152x203x25.4cm

Димензии: 152x203x25cm
Боја: таупе/сива
Матријал: полиестер
Висина на душек: 25cm
Димензија на производ: 2.03×1.52×0.25m

Клуб Цена
1789 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 191908 Категории: ,