• 173278
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Двоен USB Полнач со Кабел 2.4A Тип-C Bus

Клуб Цена
342 ден. 380 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173278 Категории: ,