5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Двоен полнач за во автомобил 2.4A BUSY

Истовремено полнете два уреди 5V/2.4A
Супер карбонски изглед
Паметен IC чип кој ја препознава точната излезна моќ на уредот
Полнење на мобилни уреди и таблети

Клуб Цена
227 ден. 239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство