• 352
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек за во вода Intex 59894EU

Димензии: 188 х 71 см

Клуб Цена
750 ден. 790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство