• dcbd8b71814dbbcb5c74d22f5d4ed99958eaf79a_original
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек за надувување Intex 64756

Димензии: 76 x 191 x 25 cm

Клуб Цена
846 ден. 890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176777 Категории: ,