• 354
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex Supreme 64490

Димезнии : 52 x 191 x 51cm

Клуб Цена
8075 ден. 8500 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176784 Категории: ,