• 198025
  • 198025-3
  • 198025-2
  • 198025 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64777

Димензии: 99x190x25.4m
Боја: темно зелена
Димензија на пакетот: 27.94×35.56×12.07cm
Tежина на пакетот: 2.8400kg

Клуб Цена
1611 ден. 1790 ден.

На залиха