• intex-durabeam-blue-64758-01
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64758

Димензии: 137 x 191 x 25 cm

Клуб Цена
1510 ден. 1590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176779 Категории: ,