• intex-64757-single-mattress-airbed-classic-downy-99x191x25
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64757

Димезнии: 99x191x25cm

Клуб Цена
1130 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176778 Категории: ,