• intex-64757-single-mattress-airbed-classic-downy-99x191x25

Душек на надувување Intex 64757

Димезнии: 99x191x25cm

1190 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176778 Категорија: