• 198023
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64179

Димензии: 152x203x25.4m
Боја: таупе/сива
Димензија на пакетот: 35.56×40.64×12.07cm
Tежина на пакетот: 4.9000kg

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

На залиха