• 198021
  • 198021 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64124ND

Димензии: 152x203x39.37cm
Боја: црна
Димензија на пакетот: 38.74×40.64×17.15cm
Tежина на пакетот: 5.9500kg

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

На залиха