• 198020
  • 198020 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64122ND

Димензии: 99x190x39.37cm
Боја: црна
Димензија на пакетот: 32.39×36.83×17.15cm
Tежина на пакетот: 4.2200kg

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

На залиха