• 198019
  • 198019-2
  • 198019 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64109

Димензии: 152x203x25.4cm
Боја: темно зелена
Димензија на пакетот: 30.48×36.83×11.11cm
Tежина на пакетот: 3.7900kg

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха