• 198049
  • 198049 2
  • 198049 1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64107

Димензии: 99x190x25.4cm
Боја: темно зелена
Димензија на пакетот: 27.94×31.12×8.89cm
Tежина на пакетот: 2.4300kg

Клуб Цена
854 ден. 949 ден.

На залиха