• 198017
  • 198017-2
  • 198017 1
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 64106

Димензии: 76.2×190.5×25.4cm
Боја: темно зелена
Димензија на пакетот: 24.13×30.48×8.89cm
Tежина на пакетот: 1.9300kg

Клуб Цена
799 ден. 899 ден.

На залиха