• 198036
  • 198036-2
  • 198036-1
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек на надувување Intex 56132NP

Димензии: 200x200c35.56cm
Димензија на пакетот: 38.74×40.64×13.34cm
Tежина на пакетот: 4.8500kg
Возраст: 2+

Клуб Цена
3589 ден. 3990 ден.

На залиха