• 2572342529_w640_h640_2572342529
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек/Фотелја Intex 66551NP

Димензии: 117 X 224 X 66 Cm

Клуб Цена
3410 ден. 3590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176790 Категории: ,