5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Душек Еко Плус 160x200cm

Димензии:160x200cm

Клуб Цена
6698 ден. 7050 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 085375 Категории: ,