• 181503
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер+приб

BLACK+DECKER
Влезна моќност:850W
Механички брзини:1
Број на вртежи:0-3100rpm
Удари во минута:0-54400bpm
Макс. дупчење во дрво:32mm
Макс. дупчење во метал:13mm
Макс. дупчење во бетон:16mm
Капацитет на стезна глава:13mm

Клуб Цена
6291 ден. 6990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 181503 Категории: ,