• 180351

Дупчалка вибр. BD 500W 13mm BEH200K-QS

BLACK+DECKER
Влезна моќност:500W
Механички брзини:1
Број на вртежи:0-2900rpm
Удари во минута:49300bpm
Макс. дупчење во дрво:20mm
Макс. дупчење во метал:13mm
Макс. дупчење во бетон:13mm
Капацитет на стезна глава:13mm
Тежина:1.84Kg
Должина:280mm
Висина:270mm

3499 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 180351 Категорија: