• 181244

Дупчалка/Одвртувач Аку.Вибр.18W BCD003C1

BLACK+DECKER
Напон:18V
Капацитет на батерија:1,5Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:45Nm
Број на вртежи:0-360/0-140rpm
Број на удари:21000bpm
Макс. дупчење во бетон:10mm
Макс. дупчење во дрво:25mm
Макс. дупчење во метал:10mm
Капацитет на стезна глава:10mm
Тежина:1.49Kg
Должина:200mm
Висина:270mm
Ширина:60mm

8999 ден.

На залиха

SKU: 181244 Категорија: