15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Дупчалка/Одвртувач Аку.Вибр.18W BCD003C1

BLACK+DECKER
Напон:18V
Капацитет на батерија:1,5Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:45Nm
Број на вртежи:0-360/0-140rpm
Број на удари:21000bpm
Макс. дупчење во бетон:10mm
Макс. дупчење во дрво:25mm
Макс. дупчење во метал:10mm
Капацитет на стезна глава:10mm
Тежина:1.49Kg
Должина:200mm
Висина:270mm
Ширина:60mm

Клуб Цена
7649 ден. 8999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181244 Категории: ,