5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за WC четка и тоалет

Димензии:30x60x78,5cm
Inox

Клуб Цена
1036 ден. 1090 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170897 Категории: ,