5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за во бања ICA 9058

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
322 ден. 339 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039505 Категории: ,