5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за во бања ICA 396 AL SATIN

Димензии:235 x 235 x 50 mm / 190 x 190 x 50 mm
Лакиран финиш:сатен
Материјал:алуминиум

Клуб Цена
1405 ден. 1479 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039521 Категории: ,