• 039512
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за во бања АРГО ICA 7053

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
261 ден. 290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039512 Категории: ,