• 169248
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за туш ICH 2162

Прилагодлив за дијаметар на цевката од 22 до 25 mm
Материјал: ABS
Боја: хром

Клуб Цена
377 ден. 419 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169248 Категории: ,