15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за тоалет со капак Argo ICA 7051

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
339 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039511 Категории: ,