• 039503
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за тоалет со капак Alba ICA 9051

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
441 ден. 490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039503 Категории: ,