5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за тоалет и четка 140383

Димензии:15.7 x 29 x 79 cm
Боја:хром
Материјал:метал/pvc

Клуб Цена
1044 ден. 1099 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155907 Категории: ,