• 080721
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за телефон Praxis

Погоден за телефони од 3.3″ до 4.3″

Клуб Цена
170 ден. 189 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 080721 Категории: ,