5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за телефон Busy

За ветробранско стакло или инструмент табла
Гумираната површина овозможува удобно чувство, елегантен и модерен дизајн, направен од постава од мека гума, отпорен на вибрации и не дозволува паѓање

Клуб Цена
375 ден. 395 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 080722 Категории: ,