• 173295

Држач за телефон 2 во 1 BUSY

Силна и сигурна чашка за вшмукување
Држач со повеќекратна употреба (отвор за воздух, шофершајбна, табла)
Лесно се инсталира во возилото
Ротирачка кугла – 360 степени

199 ден.

На залиха

SKU: 173295 Категорија: