• 178673
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за шампон ЕФ241 Хром

Држач за шампон
Боја:хром,сјај

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178673 Категории: ,