5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун Stiksi ICA 2959

Боја:хром
Материјал:метални легури, ПВЦ

Клуб Цена
560 ден. 589 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079658 Категории: ,