• 178675
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун ДМ058

Прицврстување на ѕид
Практичен држач за сапун кој ќе го надополни уникатниот изглед и естетика на Вашата бања

Клуб Цена
252 ден. 280 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178675 Категории: ,