• 040357
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за сапун Argo ICA 7059

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
359 ден. 490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 040357 Категории: ,