• 158970
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за пешкир троен Alba ICA 003/1203

Боја:хром
Материјал:метални легури

Клуб Цена
891 ден. 990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158970 Категории: ,