• 182857
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за LCD HAUSBERG HB-H05LCD

Големина 20” до 55 инчи;
50 kg максимална одржлива тежина
Големина на производот:435 * 150 * 430mm

Клуб Цена
1679 ден. 2099 ден.

Нема на залиха

SKU: 182857 Категории: ,