5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Држач за крпи Elis ICA 2723

Боја: хром;
Материјал: метални легури;

Клуб Цена
656 ден. 690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169275 Категории: ,